6. Sukienka z bolerkiem


nr katalogowy:sn1

Bardzo nowoczesna - skromna i elegancka - sukieneczka komunijna z osobno zakładanym bolerkiem. Odcinana w talii. Dół sukienki - układany w efektowne fałdy. Bolerko zapinane z tyłu na jeden guzik. Z przodu naszyta złota hostia (IHS). Całość wykonana z wysokiej jakości polskiego matowego atłasu z certyfikatem STANDARD 100 by OEKO - TEX. Bardzo wysoka jakość wykonania.

W czasie ceremonii kościelnej bolerko zakrywa ramiona spełniając „Dress Code” - zasady ubioru w miejscu sakralnym. Po ceremonii można szybko zmienić wizerunek – zdejmując bolerko, a pozostając w eleganckiej białej sukience.

W komplecie:

SUKIENKA bez rękawów -na grubych ramiączkach. Odcinana w pasie. Dolna część - układana w fałdy

BOLERKO - Elegancki żakiecik - z tyłu zapinane na jeden guzik, z przodu naszyta hostia haftowana złotymi nićmi.

STRÓJ SZYTY DO FIGURY DZIECKA - PROSZĘ O PODANIE WYMIARÓW: Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasować szatę do figury dziecka. W tym celu potrzebujemy trzech rzeczywistych wymiarów: wzrostu, obwodu klatki piersiowej i obwodu pasa. Mamy na uwadze rozwój dzieci, opierając się na statystykach i wieloletnim doświadczeniu dodajemy odpowiednio centymetrów, tak by mimo wcześniejszego zamówienia strój był dobry w dniu uroczystości.

 Przyjmujemy zamówienia indywidualne i grupowe. Przy grupie 20+ możliwy nasz przyjazd: prezentacja, mierzenie i dostarczanie szat. 

 

Potrzebujesz więcej informacji? 

biuro@olga.com.pl tel. 862710027 lub 603996620

299 złProjekt i wykonanie: WIRTUALNI 2008