1. Alba chłopięca długa


nr katalogowy:

    Alba to tradycyjny strój inspirowany strojami liturgicznymi. Jest ponadczasowy, prosty i elegancki. Prezentowana alba to typowy strój chłopięcy, zakładany jak płaszcz! Portfelowy krój, z podwójnym przodem zapinany na ramionach na rzep. Z prawej strony kieszeń. Zapewnia wygodę i doskonały wygląd niezależnie od sylwetki dziecka. Wykonany jest z wysokiej jakości polskiej tkaniny z certyfikatem STANDARD 100 by OEKO - TEX, wykończony delikatną złota pasmanterią.

    W komplecie:

    ALBA - z naszytą złotą hostią oraz z silnie zaprasowanymi fałdami, które nie wymagają układania przy ubieraniu dziecka.

    PAS "papieski" - dodający elegancji

    STRÓJ SZYTY DO FIGURY DZIECKA - PROSZĘ O PODANIE WYMIARÓW: Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasować szatę do figury dziecka. W tym celu potrzebujemy trzech rzeczywistych wymiarów: wzrostu, obwodu klatki piersiowej i obwodu pasa. Mamy na uwadze rozwój dzieci, opierając się na statystykach i wieloletnim doświadczeniu dodajemy odpowiednio centymetrów, tak by mimo wcześniejszego zamówienia strój był dobry w dniu uroczystości.


 Przyjmujemy zamówienia indywidualne i grupowe. Przy grupie 20+ możliwy nasz przyjazd: prezentacja, mierzenie i dostarczanie szat. 

Potrzebujesz więcej informacji? 

 

biuro@olga.com.pl tel. 603997732 lub 603996620

175 złProjekt i wykonanie: WIRTUALNI 2008